fbpx
English English

KVM Preko IP-a

Filtrirajte proizvode

  • Prebacite se na raspored mreže
  • Prijeđite na izgled tablice
Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-531

DVI KVM koder koji podržava do 1920x1200 na 1 GB.

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-532

DVI KVM dekoder koji podržava do 1920x1200 na 1 GB.

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-831

DisplayPort 1.2 KVM koder koji podržava do 4096x2160 na 10 GB.

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-832

DisplayPort 1.2 KVM dekoder koji podržava do 4096x2160 na 10 GB.

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP za seriju MG-KVM-53x (100 m)

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-5SM

Jednofazni SFP za MG-KVM-53x seriju (20 km)

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-5MM

Multimode fiber SFP za seriju MG-KVM-53x

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP za seriju MG-KVM-83x (30 m)

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-8MM

Multimode fiber SFP za seriju MG-KVM-83x

Kategorija: KVM preko IP-a
Šifra: MG-KVM-8SM

Jednofazni SFP za MG-KVM-83x seriju (10 km)