fbpx
English English

Pasukan Jualan tvONE

Lawati halaman Permintaan Maklumat kami untuk meminta maklumat produk atau hubungi wakil penjualan anda di bawah.

NCSA - Utara, Tengah, Amerika Selatan & Kanada

Paul Streffon Pengarah Jualan NCSA

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Wilayah NCSA

Frank Brady AS Timur Laut

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Wilayah NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter AS Tenggara

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Wilayah AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Midwest AS

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Wilayah IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush AS Barat & Barat Daya

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Wilayah AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, ATAU, UT, WA, WY

Scott Kehoe Pusat Selatan AS

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Wilayah AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Penjualan Dalam Kanada dan Amerika Utara

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Wilayah SAYA, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Lisa Mekmaysy Pengurus Pembangunan Perniagaan

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Michael Thomas Inside Sales Associate

(513) 323-6607 michael.thomas@tvone.com

Brandon Jaehne Inside Sales Associate

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

EMEA - Eropah, Timur Tengah, Afrika

Frithjof Becker Pengarah Jualan EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Wilayah Jerman, Austria, Switzerland, Perancis, Sepanyol, Portugal, Itali

Alan Greenfield UK, Ireland, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Wilayah UK, Ireland, Benelux

Jon Hubery Scandinavia, Timur Tengah, Afrika, India

+ 44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Wilayah Scandinavia, Timur Tengah, Afrika, India

Evzen Zomer Eropah Timur

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Wilayah Eropah Timur, Turki, Rusia

Olivier Foy Perancis

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Wilayah Perancis

Tom Etra UK, Ireland, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Wilayah UK, Ireland, MEA, APAC

APAC - Asia Pasifik

Ken Liu Pengurus Jualan APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Wilayah Asia Pasifik

Rocky Seo Pengurus Jualan Korea

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Wilayah Korea

Davy Yang China Selatan

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Wilayah China Selatan

Luke Lu China Utara

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Wilayah China Utara

Colin Guo Timur China

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Wilayah Timur China

Jika anda berminat untuk menjadi penjual semula, sila hubungi wakil jualan anda di atas. Untuk syarat kredit, sila isi permohonan laman web ini.

Untuk meminta peralatan demonstrasi di Amerika Utara, sila hubungi wakil jualan anda untuk membincangkan keperluan anda. Ini borang perjanjian perlu dilengkapkan dan diserahkan ke pejabat untuk diproses.