fbpx
English English

KVM Melalui IP

Produk Penapis

  • Tukar ke susun atur grid
  • Tukar kepada susun atur meja
  Nama SKU Deskripsi kategori
Pengekod Magenta Pathfinder HD MG-KVM-531

Pengekod DVI KVM yang menyokong sehingga 1920x1200 pada 1GB.

KVM Melalui IP
Penyahkod Magenta Pathfinder HD MG-KVM-532

Decoder DVI KVM yang menyokong sehingga 1920x1200 pada 1GB.

KVM Melalui IP
Pengekod Magenta Pathfinder 4K MG-KVM-831

Pengekod DisplayPort 1.2 KVM yang menyokong hingga 4096x2160 pada 10GB.

KVM Melalui IP
Penyahkod Magenta Pathfinder 4K MG-KVM-832

Decoder DisplayPort 1.2 KVM yang menyokong sehingga 4096x2160 pada 10GB.

KVM Melalui IP
MG-KVM-5CPR MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP untuk siri MG-KVM-53x (100m)

KVM Melalui IP
MG-KVM-5SM MG-KVM-5SM

Singlemode fiber SFP untuk siri MG-KVM-53x (20km)

KVM Melalui IP
MG-KVM-5MM MG-KVM-5MM

Serat multimode SFP untuk siri MG-KVM-53x

KVM Melalui IP
MG-KVM-8CPR MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP untuk siri MG-KVM-83x (30m)

KVM Melalui IP
MG-KVM-8MM MG-KVM-8MM

Serat multimode SFP untuk siri MG-KVM-83x

KVM Melalui IP
MG-KVM-8SM MG-KVM-8SM

Singlemode fiber SFP untuk siri MG-KVM-83x (10km)

KVM Melalui IP